Головна Продукти Цукровий буряк Озима пшениця Яра пшениця Тритикале Озиме жито Послуги Дослідження та розробка Виробництво Про нас
Озима пшениця

Озима пшениця

Для вирощування озимої пшениці ми пропонуємо сільськогосподарським підприємствам асортимент сортів, які ідеально генетично пристосовані до різних країн і регіонів. З метою забезпечення найвищої гарантіі врожайності в наших сортах ми комбінуємо на додаток до високої врожайності та збалансованої якості також численні властивості стійкості.

 

Селекція озимої пшениці починається з добіру молодого садивного матеріалу у головній конторі нашого підприємства в Золінгені. У ході подальшої селекції ми контролюємо родову пшеницю в усіх відповідних регіонах Європи з метою створення сортів адаптованих до різних ґрунтів та кліматичних регіонів. Це досягається шляхом контролю пшениці нашими партнерами або нашими власними дослідницькими станціями на місці.

 

Найкраща родова пшениця реєструються у відповідних органах країн та після сертифікації поступає до продажу через насінницький союз ТОВ Саатен Юніон (Saaten-Union GmbH) або через наших місцевих торгових партнерів. В Росії реалізація здіснюється Німецьким насінницьким союзом Джерман Сід Альянс (German Seed Alliance).

 

45-11